Mission accomplished...
![Εικόνα](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgiPiCujG8745n9LlVas9as-t2SYOeLn7fOCqZXokcZOt2ULPRJL0bR6_bakz8xgDXVXt8N7ymkWZVVHrKpuoOS96luTifQcmnavySWx7cpiKsSVpe_J5d-4CjOxi-KHwMsU2BILtHxbSw/w295-h640/viber_image_2020-05-31_14-26-04.jpg)
Είμαι τύπος που χρειάζεται να έχει στόχους, κάτι να κυνηγάει... Τους καταστρώνω στο μυαλό μου, τους μελετώ και τους κρατώ σε αναμονή μέχρι να έρθει η ώρα να (γίνει η απόπειρα να) εκπληρωθούν... Ένα στόχος μπορεί να περιμένει για χρόνια αλλά (τουλάχιστον τα τελευταία χρόνια) πάντα έρχεται η ώρα του να δοκιμαστεί... Ένα τέτοιος στόχος ήταν κι ο σημερινός που εκπληρώθηκε... Μια μεγάλη πεζοπορική διαδρομή με πολύ μεγάλες υψομετρικές διαφορές που συνδυάζει βουνό και πόλη... Κουράστηκα πολύ αλλά τα κατάφερα και αυτό έχει την μεγαλύτερη σημασία...